Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Social Icons

A A A

We wtorek 19 lipca obchodziliśmy Dzień Czerwonego Kapturka. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszej biblioteki gości, aby wspólnym czytaniem uczcić to święto. Przyszła do nas grupa przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego „Przygoda” w Wejherowie pod opieką wychowawczyń oraz osoby dorosłe, które na kilka chwil zamieniły się w postaci z bajki Charlesa Perrault’a. Byli to: Starosta Wejherowski Gabriela Lisius, Koordynator WUTW YMCA Krystyna Laskowska, nauczycielka z ZS nr 2 w Wejherowie Kinga Krajkowska, a także Leśniczy Leśnictwa Kępino Marcin Kowalski i Naczelnik Wydziału Kultury i Spraw Społecznych Piotr Syrocki. W rolę Czerwonego Kapturka wcieliła się nasza bibliotekarka Celina Markowicz.

Dzieci w dużym skupieniu wysłuchały bajki, w której tle słychać było śpiew ptaków, a na slajdach przewijały się leśne krajobrazy. Na zakończenie wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz pamiątkowymi dyplomami. Następnie dzieci zapoznały się z wypożyczalnią biblioteki i wysłuchały kolejne bajki, które przeczytała im Celina Markowicz.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za zaangażowanie włożone w przygotowanie występu, a dzieciom za dobrą zabawę. Zapraszamy do biblioteki – u nas nie można się nudzić!

_SAM6319
_SAM6308
_SAM6257
_SAM6251
_SAM6235
_SAM6227
_SAM6221
_SAM6218
_SAM6214
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

4
3
wmbg
kultura