Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Social Icons

A A A
‼️Szanowni Seniorzy! 😃🥇🥈🥉Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej "Senior Obywatel". W tym roku Starostwo Powiatowe w Wejherowie wraz z Powiatową Biblioteką Publiczną w Wejherowie mają zaszczyt współorganizować eliminacje powiatowe, które odbędą się we wrześniu 2022 r. 😊
⏩Olimpiada jest dedykowana mieszkankom i mieszkańcom województwa pomorskiego, którzy ukończyli 60 rok życia. Udział w niej jest bezpłatny. Wystarczy zgłosić się za pomocą dołączonego formularza do 26.08.2022 r. (piątek). Eliminacje – w formie testu jednokrotnego wyboru – odbędą się do 15 września br. O dokładnej dacie poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie.
⏩Udostępniamy link do materiałów przygotowujących do udziału w Olimpiadzie: https://youtube.com/playlist...
⏩Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do siedziby PBPW. W tytule e-maila prosimy wpisać: "Zgłoszenie do udziału w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej + swoje imię i nazwisko"
⏩Na zwycięzców eliminacji powiatowych czekają nagrody ufundowane przez organizatorów. Dla każdego uczestnika eliminacji powiatowych przewidziana jest wycieczka do siedziby Sejmu w Warszawie na zaproszenie przewodniczącej Obywatelskiego Parlamentu Seniorów Pani Krystyny Lewkowicz, a także zwiedzanie ogrodów zamkowych. Do ogólnopolskiego finału Olimpiady zakwalifikuje się 3 uczestników z największą liczbą punktów. Finalistów etapu ogólnopolskiego czeka wyjazd do Brukseli.
⏩Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących zagadnień na Olimpiadę chętnie udzielimy telefonicznie pod nr tel. (58) 736 25 01.
‼️Przypominamy: na zgłoszenia czekamy do 26.08.2022 r. (piątek)!
 
 
 
Olimpiada Senior plakat 09 2022
Olimpiada Senior Formularz zgłoszeniowy 1
Olimpiada Senior Obywatel 2022 zagadnienia

Działalność biblioteki wspierana jest ze środków:

5
4
3
2
190x130-crop-100-2test
fun_met_logo